Dominika Cibulková veľmi dobre vie, ako chutí ostrá kritika. V uplynulých mesiacoch si na konto pripísala zopár prešľapov, za aké jej to dali nahnevaní Slováci nepekne “vyžrať”. Jedna situácia ju ale dokázala pobúriť natoľko, že sa musela k nechutnej ľudskej zlobe verejne vyjadriť.

Pred pár dňami sme sa dozvedeli šokujúcu správu o tragickej nehode vrtuľníka, pri ktorej vyhasol život najbohatšieho Čecha a majiteľa televízie Markíza Petra Kellnera. Pod článkami o jeho náhlom úmrtí sa hromadilo množstvo odporných komentárov od ľudí, schopných “hejtovať” ešte aj smrť.

petr kellner zomrel

Hlavným dôvodom bol fakt, že miliardár patril medzi spoločenskú smotánku a z pohľadu niektorých osôb si za nešťastnú udalosť mohol sám, pričom nie každý dokázal vyjadriť ľútosť. K nenávistným reakciám sa vyjadrila i spomínaná bývalá tenistka – tá je presvedčená o tom, že pandémia koronavírusu odkrýva v ľuďoch ich najtemnejšie stránky.

„Po prečítaní niekoľkých článkov mi nedalo nevšimnúť si komentáre, ktoré sa hromadili pod článkami a chcem napísať len jedno, je až desivé, koľko zla sa berie v ľuďoch… a táto pandémia to v nich evidentne vyhnala na maximum. Verím, že sa z toho raz dostaneme, lebo táto sršiaca zloba je až strašidelná.“

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

cibulkova

Slávna mamina naráža na fakt, akého sa v poslednej dobe dotkli viaceré celebritné osobnosti. Na sociálnych sieťach sa totiž od nástupu lockdownov viditeľne rozmohol trend urážania, slovných atakov a priania si len toho najhoršieho, hoci práve v tomto náročnom období by sme ako ľudstvo mali radšej držať spolu…

Zdroj: Instagram/Domicibulkova | Foto: Instagram/Domicibulkova, Blesk.cz