Nie je žiadnym tajomstvom, že Dominika Cibulková obľubuje luxusné kúsky, ktoré si veľa ľudí môže len ťažko dovoliť. Jej najnovšia kabelka opäť nepatrí k tým lacnejším výstrelkom. Pozrite sa na tú bielu nádheru! Uhádnete cenu?

Obľúbená Dominika Cibulková, ktorú na Instagrame sleduje viac ako pol milióna ľudí, sa najnovšie na sociálnych sieťach pochválila kúskom z dielne prestížnej talianskej Bulgari. Nová crossbody kabelka známej krásky je luxusná už na prvý pohľad.

Táto značková kabelka skvelo doladí šatník každej ženy, keďže je neutrálnej agátovo-bielej farby, no určite nepatrí medzi modely, ktoré by sa v outfite stratili. Jej zapínanie je vyskladané do hadej hlavy, kde sú do bielej pozlátenej mosadze položené kamene biely a čierny achátový smalt a oči plaza sú vytvorené zo zeleného malachitu. Nový kúsok však opäť nepochvália ochrancovia zvierat, keďže ide o teľaciu kožu.

,,Nemôžem sa dočkať, kedy budem nosiť túto krásu,“ napísala bývalá športovkyňa k nevšednej, no zato veľmi elegantnej crossbody taške, ktorej zlaté ramienko je vytvarované taktiež do tela hada. Tak čo? Viete si túto nádheru za 2 030 eur predstaviť vo svojom šatníku?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova, bulgari.com