Dominika Cibulková prednedávnom s manželom Michalom Navarom a skupinou priateľov zavítali na dovolenku do Talianska, odkiaľ bývalá tenistka zásobila fanúšikov snímkami z Capri. Na jednej z nich si detská sestra všimla takýto detail!

Na fotografii sa prominentná mamička nachádza s dvomi priateľkami a spoločne sa usmievajú počas toho, ako sa starajú o pleť, ktorá bola na luxusnej dovolenke namáhaná slnkom. Istá komentujúca ale upozornila na Dominikinu manikúru.

Hoci sú dnes dlhé nechty súčasťou života mnohých žien, niektorí ľudia si stále nevedia predstaviť, ako dámy s „drápkami“ vykonávajú bežné denné činnosti.

,,Fešandy! Nič proti Dominike, ale všeobecne nikdy nemôžem pochopiť, ako môže mať niekto také dlhé nechty pri malom dieťati. Možno to nechápem preto, že som detská sestra,“ napísala názor do komentára neznáma žena pracujúca v zdravotníctve. Avšak iná fanúšička športovkyne „na dôchodku“ a podnikateľky s detským oblečením sa na vec pozrela z iného pohľadu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Kto je zvyknutý mať dlhé nechty, tak úplne bez problémov. Ja mam skôr problém, keď ich mam krátke. Je to len zvyk. Takisto mám malé dieťa,“ dodala k téme istá mamička. A čo vy? Dokážete pracovať aj s dlhými nechtami?

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova