Pred pár dňami sa Dominika Cibulková spolu so svojimi dvomi milovanými mužmi – manželom Michalom Navarom a synčekom Jakubkom, vybrala súkromným lietadlom na rozprávkovú dovolenku, odkiaľ denne prináša zábery z pláže či luxusnej jachty. Jedna z fotografií je obzvlášť zaujímavá, a to vďaka pohľadu na jej telo v priehľadných plavkách. Pozrite sa, čo všetko bývalá tenistka ukázala!

Sú to len tri dni, čo synček Dominiky Cibulkovej, ktorého priviedla na svet v polovici júla, zažil prvý veľký výlet. I keď mal Jakubko možnosť vidieť už Prahu, táto dovolenka bola okorenená cestou v luxuse, a to súkromným lietadlom. ,,Odteraz ho môžete volať profesionálny cestovateľ,” napísala na sociálne siete hrdá mamina po lete do Chorvátska.

Tentokrát blondínka na Instagram pridala fotografiu z Dubrovniku, kde je celkom sama a pri vychádzaní z vody jej ešte stále more obmýva členky. S letným klobúčikom, slnečnými okuliarami a v bielych priehľadných plavkách aj pár mesiacov po pôrode vyzerá neskutočne se*y. Možno na tom pridáva i fakt, že outfit, ktorý plavovláska nahodila, na slnečnom svetle presvitá a necháva priestor vykuknúť celému poprsiu. Čerstvá mamička sa rozhodne nemá za čo hanbiť!

FOTO s bradavkami si môžete pozrieť — TU —

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova