14. júna v rakúskej súkromnej nemocnici priviedla na svet Dominika Cibulková svojho prvorodeného synčeka. Už po prvých snímkach krásneho bábätka sa fanúšikovia zhodli na tom, že sa nedá poprieť neuveriteľná podoba s oteckom Michalom Navarom. Po dlhšej dobe sa k tejto veci vyjadrila aj samotná mamička.

Bývalá športová reprezentantka Dominika Cibulková disponuje na sociálnej sieti viac než pol miliónom sledovateľov, ktorým neunikne žiaden detail. Pod každou snímkou synčeka Jakubka sa v obrovskej prevahe nachádzajú stovky komentárov o jeho podobe s oteckom.

To, že je malá ratolesť blondínky vernou kópiou Michala Navaru, sa naozaj poprieť nedá. No pri najnovšej fotografii celej trojčlennej rodinky sa objavili aj slová tenistky, ktorá poukazuje na to, že Jakubko má niečo i z nej.

,,Myslíš, že sa dosť podobajú?” stojí pri fotke famílie Cibulkovej. Na túto humornú a ironickú otázku rodáčka z Bratislavy zareagovala. ,,Ale už aj trošku na mňa,” napísala mamička. Tak čo – vidíte spoločné črty Jakubka a Dominiky?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/domiculkova