Bývalá profesionálna tenistka Dominika Cibulková včera prekvapila veľkou novinkou. Spolu so svojím kamarátom a stylistom Andrejm Kusalíkom predstavila fanúšikom ich spoločný projekt – obchod s vecičkami pre bábätká. Pre lepšiu predstavu vzala blondínka ľudí na virtuálnu návštevu.

Dominika je známou milovníčkou módy, ktorá pri synčekovi pričuchla aj k tej bábätkovskej. Avšak pri obliekaní Jakubka športovkyňa narazila na problém – kúsky, aké sa jej páči, v slovenských obchodoch nenašla. Otvorila si teda vlastnú predajňu.

,,Budeme prinášať veci a značky, ktoré sú naše najobľúbenejšie a Jakubko v nich vyrastá a sprevádzajú ho od narodenia, aj vám… interiér obchodu a celá identita značky #babyJ je veľmi jemná a odráža všetko, čo mi pripomína Jakubka, keď bol ešte úplne malé bábätko,” prezradila atraktívna mamička, ktorá obchod Baby J nepomenovala po nikom inom než po svojom rozkošnom zlatíčku.

V Andrejovom a Dominikinom kráľovstve tak okrem nádherných mini modelov v pastelovo ružovej, modrej, bielej či béžovej farbe sa vynímajú aj portréty dieťatka, ktoré svoju úspešnú maminu motivovalo k rozbehnutiu predajne. Ako to vyzerá novom módnom raji pre najmenších, si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: domicibulkova