Famózny! Iným slovom sa ani nedá opísať triumf našej tenisovej jednotky Dominiky Cibulkovej, ktorá počas finále na MS WTA Tour v Singapure predviedla úžasný výkon!
Prišla, odohrala a zvíťazila. Slovenská tenistka Dominika Cibulková si dnes poradila vo finále dvojhry MS WTA v Singapure so svetovou jednotkou Nemkou Angelique Kerberovou. Z ôsmeho miesta svetového rebríčka WTA sa tak posunie na úžasné piate, čo je najvyššie umiestnenie v jej kariére. Z turnaja si sympatická blondínka odnáša priam neuveriteľnú sumu, a teraz sa podržte, 2,054 milióna dolárov a 1250 bodov svetového rebríčka WTA. ,,Nemám slov. Štatovať prvýkrát na Turnaji majsteriek a vyhrať celý turnaj – to je ako sen. Bezprostredne po zápase si z neho pamätám akurát mečbal. Je to najšťastnejší moment v mojom živote. Nebolo ľahké pozviechať sa po úvodných dvoch prehrách. Ani v týchto zápasoch som nehrala zle, len mi chýbal kúsok štastia. Dnes sa štastena v závere priklonila na moju stranu, bola som mentálne silná,” uviedla Domi v prvom rozhovore bezprostredne po zápase.

Foto: GettyImages, Twitter | Video: Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)