Dominika Cibulková so svojimi 500 000 odberateľmi patrí medzi najsledovanejšie slovenské celebrity. Na jej príspevky a fotky zo súkromného aj profesného života tak denne čaká pol milióna sledovateľov. Avšak známa blondínka otvorene priznala, že z toho, čo na jej snímkach vidíme, nemusí byť všetko pravda. Čo sa teda skrýva za príspevkami bývalej športovkyne? 

Doba je už raz taká – so sledovateľmi na sociálnych sieťach prichádza aj moc a zodpovednosť. Často to mnohé známe osoby stojí nielen investovaný čas, ale i stratu súkromia a pohodlia, ktoré sú v období, keď vychovávate dieťa, naozaj potrebné. Bývalá profesionálna tenistka Dominika Cibulková vie o tom svoje.

Najnovšie sa Domča vybrala kočíkovať synčeka Jakubka s dobrou priateľkou Broňou Borovičkovou. Na Instagram pridali dve snímky, ktoré majú porovnať občasné dokonalé pózy s pravými a nefalšovanými momentami.

,,Instagram vs realita – prvý obrázok s kočíkom. Prechádzanie sa, akože život je fajn a malý Jakub spí ako anjel a chová sa ako dobré bábätko,“ tenistka opísala prvú fotografiu, kde to dámam veľmi pristane, pričom obe by sa mohli ukázať v ktoromkoľvek módnom magazíne. ,,Obrázok dva – keď vás zasiahne realita a Jakub je rozzúrený, kričí naokolo, takže ho musíte vziať z kočíka a neviete, čo chytiť ako prvé,“ plavovláska uviedla k druhej fotke. ,,Reálny život! Nenechajte Instagram oklamať vás,“ dodala Dominika na záver.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/domicibulkova | Foto: Instagram/domicibulkova, pixabay.com, canva.com