Dominika Cibulková žne úspechy nielen na kurtoch, ale aj v súkromii. Naša najúspešnejšia tenistka sa netají tým, že šport jej vynáša pekné peniaze a fanúšikov pravidelne zásobuje fotkami svojich luxusných outfitov v dráždivých pózach či v exotických destináciách. Na posledných záberoch však posunula level pikantnosti zas o niečo vyššie! 

Dominika Navara Cibulková (27) patrí medzi tenisovú špičku nielen u nás, ale aj vo svete. Úspešná tenistka však v poslednej dobe púta pozornosť skôr svojimi príspevkami na sociálnych sieťach, ako výkonmi na kurtoch. Dominika totiž pravidelne zásobuje svoj profil ,,selfiečkami“ v hriešne drahých návrhárskych kúskoch a podobných rozmaroch, čo mnohým jej fanúšikom už doslova lezie na nervy. Zatiaľ čo niektorí tejto ,,športovej módnej dive“ vyjadrujú obdiv a skladajú komplimenty, iní namietajú, že by sa mala radšej viac zameriavať na tenis.

Dominika si však z pripomienok ťažkú hlavu nerobí, čoho dôkazom sú aj najnovšie zábery z dovolenky v Maroku, kde si užíva spolu s manželom Michalom Navarom. Ten jej robí v exotike ,,dvorného fotografa“ a nerobí mu problém svoju manželku zachytiť aj v odvážnych pózach. Dominika teda neváhala a jeho zadkaté dielo z predošlých dní doplnila aj o exkluzívny záber bradaviek. Navarovci si teda v exotike očividne užívajú a my sme už teraz zvedavé, aký šteklivý záber zaľúbenci vytvoria nabudúce. :-)

 

 

Zdroj / Foto: Instagram