Sú to presne štyri roky, čo si prominentný pár Dominika Cibulková a Michal Navara povedali pred zrakom 250-tich hostí svoje áno. Tento rok medzi sympatických manželov pribudla malá ratolesť – Jakubko, na ktorého príchod čakalo celé Slovensko. Prvorodené dieťa si tak rodičia vychutnávajú ani nie mesiac, už im ale pomáha aj tretia osoba. O koho ide? 

Jakubko patrí medzi šťastné deti, ktoré si luxus užívajú od svojho prvého momentu na tomto našom svete. Syn bývalej profesionálnej tenistky a Michala Navaru sa narodil vo Viedni na súkromnej klinike Döbling, kde si mamička priplatila za komfort nekresťanské peniaze.

,,Zisťovala som presne, čo potrebujem, a bolo mi povedané, že si mám priniesť len nejaké hygienické potreby a nočné košele. Pre dieťatko nemám nosiť nič, lebo mi tam všetko dajú, takže žiadne veľké balenie do pôrodnice netreba. Jakubkovi zoberiem na výber dvoje body na oblečenie z pôrodnice domov,” pre Nový čas povedala pred pár týždňami Dominika Cibulková.

Aktuálne sa čerstvá mamina netají tým, že občas príjme aj pomocnú ruku. Okrem manžela jej so synčekom pomáha ešte niekto so špeciálnymi skúsenosťami, ktoré sa pri novorodencovi naozaj zídu. ,,Mám už pár dní opatrovateľku. Je to dlhoročná zdravotná sestra, ktorá mi bude pomáhať s malým,” prezradila blondínka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dominika cibulkova dieťa

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/domicibulkova