Aj keď nepatríte medzi športových nadšencov, určite vám neušlo, že slovenská reprezentantka Magdaléna Rybáriková sa prebojovala do semifinále prestížneho Wimbledonu. Namiesto podpory od kolegyne Dominiky Cibulkovej sa však dočkala trocha inej reakcie. 

Napriek tomu, že posledný zápas skončil pre šikovnú Slovenku prehrou, jej výkon ocenili všetky veľké mená svetového, ale aj slovenského tenisu. Všetci ako na ihlách čakali, či pochváli Magdu aj Dominika, ktorá sa momentálne skôr sústredí na svoj instagramový účet ako na kvalitné výkony na kurte.

Viacerí fanúšikovia tvrdia, že ide o obyčajnú závisť, iní predpokladajú, že si “Cibulka” neuvedomila, čo svojím komentárom spôsobí. Tá namiesto gratulácie svojej krajanke nechala povzbudivý odkaz jej premožiteľke. ,,Moje dievča!!!!” napísala k fotke Garbi Muguruzy.

Medzičasom svoj komentár zmazala a zjavne si uvedomila, že to nebolo príliš vhodné. Na sociálnej sieti tak zostali len nepochopiteľné odkazy.

Na druhej strane, úplne inak sa zachovala Daniela Hantuchová či Veronika Zuzulová, ktoré sa z Magdinho úspechu patrične tešili. Myslíte si, že to Dominika prepískla?

Foto: Instagram, Facebook