V bežné dni možno Dominiku Cibulkovú vídať v nenápadných outfitoch, aké sa nachádzajú v skrini každej ženy. Keď však bývalá profesionálna tenistka vyráža do spoločnosti, to už siaha po extravagantných kúskoch vzbudzujúcich nemalú pozornosť. Čo si populárna Slovenka zvolila na narodeninovú oslavu svojej kamarátky?

O Dominike Cibulkovej je známe, že nepohrdne ani outfitmi, ktoré odhaľujú veľkú časť tela. V tanečnej šou Let’s Dance celebritná mamička tiež sem tam ukázala vyšportované nohy či dekolt. Aj na nedávnu narodeninovú oslavu majiteľky vychýrenej kliniky krásy blondínka siahla po módnoom výstrelku, v ktorom mohli prítomní obdivovať jej krivky.

Domča má za sebou výlet v Provensálsku, kde spolu s priateľmi oslávili sviatok Natálie Selvekovej. Všetci sa zladili do elegantných bielo-čierno-sivých farieb, pričom exšportovkyňa odprezentovala majstrovský kúsok, ako svoju róbu nazvala, od vyhľadávaného módneho návrhára Borisa Hanečku. Ten pozostával z bieleho body a priehľadnej čipkovanej „košele“ siahajúcej až po zem. Napriek tomu, že ide o skutočný skvost, len máloktorá dáma by mala gule vyjsť v ňom do ulíc.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova