Dominika Cibulková sa spolu s manželom Michalom Navarom tešia zo svojho prvého synčeka Jakubka síce len pár týždňov, no, bohužiaľ, odkedy dieťatko privítali na tomto svete, čelia už druhej nešťastnej udalosti. 

Počas Dominikinho a Michalovho pobytu v súkromnej klinike vo Viedni, kde si vychutnávali prvé momenty svojho rodičovstva, im niekto vykradol dom na Záhorí. Vtedy sa Cibulková obrátila na ľud a zverejnila kamerové záznamy, dopomáhajúce k dopátraniu vinníka, ktorý rodine spôsobil škodu.

Tentoraz prišiel útok z inej strany, a to virtuálnej. Pravda je taká, že na internete nie je v bezpečí nikto, či už má peniaze alebo kontakty. Človek musí byť obozretný, opatrný a hlavne by mal dodržiavať zásady zverejňovania súkromných údajov.

Vyslúžila športová reprezentantka zverejnila na svojom Instagrame na dennej story oznam. ,,Priatelia, môj oficiálny Facebook bol hacknutý pred pár dňami. Už na tom pracujeme. Ďakujem vám za všetky upozornenia a prepáčte mi za nepríjemnosti. Domi,” píše plavovláska, pričom v posledných hodinách sa na jej Facebooku objavili naozaj zvláštne videá. Na jednom z nich požiera had slimáka a na druhom sa mladý muž snaží vyrobiť z bandasiek pascu na sumce.

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova, Facebook/dcibulkova