Dominika Cibulková je jednoznačne slovenská módna ikona, ktorá by si na seba mohla navliecť i roztrhané vrece a každý by jej tento kúsok zožral ako cool outfit. V o dosť honosnejšom looku ale úspešná tenistka zažiarila na svojej včerajšej oslave, pričom niektorým fanúšikom neunikla podobnosť so svetovou hviezdou Lady Gaga!

6. mája sa jedna z najpopulárnejších slovenských športovkýň dožila okrúhlej 30-tky. Dominika sa ale rozhodla zorganizovať oslavu až včera, pričom dnešným dňom sa ešte vo veľkolepej párty plnej dobrôt a balónov naďalej pokračuje.

Dominika Cibulkova
Pokračovanie narodeninovej oslavy počas slnečného dňa

Domča narodeninovú oslavu poňala v štýle filmu Grandhotel Budapešť, čomu prispôsobila vizáž nielen ona, ale i všetci pozvaní hostia. Na žúrke, samozrejme, nechýbali kráskini najbližší, medzi ktorými Cibulková v honosnej bordovej róbe od módneho návrhára Borisa Hanečku doslova žiarila. Zo se*y dračice, ako sa blondínka najčastejšie prezentuje, sa tak zrazu stala očarujúca dáma.

O pár momentiek z luxusného večierka sa tenistka podelila s fanúšikmi na Instagrame, kde ju niektorí prirovnali k svetoznámej speváčke a herečke Lady Gaga, za čo mohol zrejme rovnaký štýl, aký obľubuje aj známa Američanka. Tak čo, vidíte medzi módnymi divami podobnosť i vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Lady Gaga

Dominik narodeninový outfit

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova, ladygaga, YouTube