Či chceme alebo nie, leto 2020 je oficiálne za nami. Napriek tomu, že kvôli pandémii bolo tento rok o čosi pochmúrnejšie, aspoň záverečná bodka v podobe chytľavej piesne naozaj stojí za to. Postarali sa o ňu speváčka Dominika Mirgová a hudobný producent Mairee!

Napriek tomu, že za oknami ešte stále príjemne svieti slniečko, 21. septembra sme sa s najteplejším ročným odbobím oficiálne rozlúčili. Práve v tento deň vydali zástupcovia mladej hudobnej generácie Dominika Mirgová a Mairee skladbu s názvom PLD, v preklade posledný letný deň, ktorou dali za tohtoročným letom symbolické zbohom.

,,Mairee ma oslovil na jeho album, s tým, že sme nemali úplne v pláne točiť na to takýto videoklip, ale v jeden deň sme sa “náhodne” stretli v Senci a užívali si chvíle voľna s priateľmi. Možno máte inú predstavu posledného letného dňa, no náš vyzeral takto. Žiaľ, povedzme si, akoby sme pri tejto aktuálnej situácii na svk natočili klip hodný tejto skladbe??,” talentovaná kráska uviedla pár slovami fanúšikov do deja.

Hoci podmienky na tvorbu vysnívaného videa neboli kvôli opatreniam úplne ideálne, známy hudobník a šikovný strihač Adiss sa postaral o to, aby ku tanečnej skladbe, z ktorej sála pozitívna energia, vznikol napriek všetkému aj rovnako hravý letný klip. Stačilo pospájať veselé zábery partie kamarátov zo Seneckých jazier a parádny vizuál zrazu prispel k tomu, aby bola na svete dokonalá bodka za letom 2020!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/dominikamirgovaofficial, mairee.dj