Dominika Kavaschová sa aktuálne nachádza na svojom absolútnom výslní, čo dokazuje aj divácke ocenenie OTO (Osobnosť televíznej obrazovky), ktoré si uplynulú sobotu prevzala v kategórii Herečka. Obľúbená kráska sa však angažuje aj vo sfére hudby, v rámci čoho s kolegyňou a kamarátkou Andreou Bučko vypustili do sveta ďalší spoločný klenot. Toto je pre vás, milé DIVY!

Kto sleduje kariéru herečky Dominiky Kavaschovej, vie, že nejde len o predstaviteľku bláznivej Sisy v seriálovom fenoméne Oteckovia. Rovnako skvelo ako pred kamerami či na divadelných doskách to ide brunetke aj za mikrofónom, za ktorým už odspievala nejednu pesničku či dokonca koncert.

Čerstvá držiteľka ocenenia OTO sa ako speváčka dostala do povedomia perfektnou skladbou Neviditeľná žena, ktorú naspievala s kamarátkou, taktiež herečkou Androu Bučko. Avšak dievčatá toho majú na konte omnoho viac než len jednu pesničku – celý projekt Morena. Ide o ich spoločné divadelné predstavenie, zobrazujúce sondu do vnútorného sveta ženy na prelome 30–tky.

Ďalším nemenej výborným a chytľavým duetom talentovaných krások s kreatívnou dušou je horúca novinka Diva. ,,Všetky sme “ Divy”, hlavne keď sme samy sebou!!!,” odkazujú nám pozitívne naladené umelkyne, ktoré spolu so svojimi ďalšími kamarátkami natočili k songu veľmi jednoduchý, no zato milý videoklip.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa, YouTube