Humbuk okolo bývalej profesionálnej tenistky Dominiky Cibulkovej, spôsobený jej pôrodom, už pominul a Domča si môže v pokoji vychutnávať svojho rozkošného synčeka. Pozrite sa, ako si spoločne užívajú prvé letné dni!

Dominika Cibulková rozhodne nepatrí medzi žiadne hanblivky, pričom odvaha jej nechýbala ani počas tehotenstva, kedy nejedenkrát zverejnila obnaženú snímku. Po pôrode však novopečená mamička toho zo svojho tela veľa neukazovala, až doteraz!

dominika cibulkova dieťa

Od Jakubkovho príchodu na svet ubehli už viac ako dva týždne, pričom aktuálne si Dominika užíva prvotné starosti i radosti vo svojom luxusnom domčeku na Záhorí. K príjemnej atmosfére určite prispieva aj nádherné prostredie, v ktorom spoločne so synčekom tak radi odpočívajú. A aký môže byť v momentálnom horúcom počasí vhodnejší outfit než plavky?

Módna ikona v tomto prípade zvolila ružovú farbu, ktorej jemný pastelový odtieň parádne zvýraznil jej dokonale opálené nôžky. Okrem toho si ale na fotke nemožno nevšimnúť ani nádherné vlasaté bábätko, sladko spinkajúce v košíku. Tomu sa povie dokonalá idylka!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova