Dominik Porubský sa po účinkovaní v desiatej sérii Farmy dočkal ďalšej životnej výhry. Po jeho boku sa totiž objavila krásna Vanesa, s ktorou sa najnovšie vybral za luxusom a najmä oddychom. Hmmm, tak takýto relax by mu závidel nejeden súper!

Žeby sa už konečne dočkal zaslúžených peňazí? Takmer tri mesiace od veľkého finále na Farme vyplávala na povrch informácia o nevyplatení mladého finalistu. „Došlo k omeškaniu platby výhry, nakoľko došlo k administratívnej chybe,znelo oficiálne vyjadrenie z Markízy vo februári tohto roka.

Ako sa však zdá, peniaze konečne skončili v tých správnych rukách. Dominik sa totiž spolu so svojou priateľkou Vanesou vybral na vytúženú dovolenku, kde si okrem príjemnej spoločnosti ich priateľov užíva aj súkromný luxus.

Krásna Vanesa nám prezradila, že sa dvojica aktuálne nachádza na Makarskej Riviére, odkiaľ zverejnila pár záberov z ich prechodného ubytovania v apartmáne. Okrem bazénu na terase tak môžeme vidieť i jej postavičku v plavkách – zábery nájdete vo videu v článku nižšie!

Video z apartmánu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram, Facebook