K imidžu špičkovej tenistky Dominiky Cibulkovej už roky patria nielen luxusné kúsky oblečenia, ale i dlhé a husté vlasy, aké by si priala mať nejedna z nás. Domčinmu ikonickému účesu je však koniec!

Zrejme i vy samy dobre viete, že s príchodom letných dní akosi s našou korunou krásy experimentujeme viac než po zvyšnú časť roka. Po zmene zatúžila aj jedna z najznámejších slovenských športovkýň Dominika Cibulková, ktorá však siahla po poriadne radikálnej a zároveň odvážnej premene.

Dominika Cibulkova

Čerstvá 30-tnička na svojom Instagrame pred malou chvíľou šokovala fanúšikov fotografiou, na ktorej je jej bohatá hriva fuč. ,,Life is a change,“ okomentovala nový záber Dominika, čo v preklade znamená ,,Život je zmena.“

Slovenská kráska sa rozhodla pre štýlové mikádo, ktoré ju po rokoch rovnakého imidžu mimoriadne oživilo. Jej fotka si tak za jednu hodinu vyslúžila viac ako 13 lajkov, pričom pozitívnu odozvu Domči zanechali i samotné módne divy – speváčka Dara Rolins a top modelka Michaela Kocianová. A čo na blondínkin nový účes hovoríte vy? Napíšte nám do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova