Komik Fero Joke momentálne hviezdi v šou Tvoja tvár znie povedome, kde predvádza jedno podarené číslo za druhým. Hoci na obrazovkách pôsobí ako veselý ľahkomyseľný človek, v súkromí sa javí ako poriadny puntičkár. Jeho bývanie je veľmi precízne zariadené, veď sa presvedčte na vlastné oči.

Posledná premena Fera Jokea na speváčku Sisu Sklovskú síce mohla divákov pri obrazovkách roztancovať, avšak hodnotenie od porotkyne Zuzany Šebovej vyvolalo búrlivé reakcie. Zabávač si ale ťažkú hlavu z ničoho nerobí, a tak to spoločne s kamarátkou Evelyn ešte aj po skončení vystúpenia pekne roztočil.

fero joke toja tvar

Partička sa stretla u Feriho doma, a tak mali fanúšikovia možnosť viac nahliadnuť do starostlivo zariadenej izby, v ktorej by ste už asi márne hľadali miesto na ďalšie dekorácie. Domácnosť hviezdy “Tvojej tváre” je totiž rozplánovaná do najmenších detailov, pričom je zdobená množstvom zberateľských kúskov a netradičných obrazov, zaplňujúcich priestory do posledného miestečka.

Okrem toho má vtipný markizák, ktorý si televízne programy vychutnáva z pohodlia prúteného kresla, v policiach pedantne naukladané knižky či hrnčeky s rôznym dizajnom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fero Joke

Zdroj: Instagram/Evelynjefresh | Foto: Instagram/Evelynjefresh, Fero_joke