Snažíte sa už nejaký ten mesiac, používate kadejaké moderné produkty z drogérií, ktoré, žiaľ, v praxi neúčinkujú a vaše vlasy ostávajú stále v dezolátnom stave? Nezúfajte! Našli sme pre vás jednoduché a cenovo dostupné riešenie, ktoré už na vlastnej koži vyskúšalo množstvo žien! Čaro prírody sa jednoducho nedá spútať!

Dokážete si predstaviť, že by ste prestali používať šampón a začali si umývať vlasy  múkou? Nemožné? Možné! Je tu skvelá novodobá a moderná metóda pre nádherne lesklé, husté vlasy bez lupín, a to dokonca vysoko účinná! Zmenu spozorujete už po prvom umytí!

Ako si vyrobiť „šampón z múky“?

Približne 250 až 300 ml vody zmiešate s dvoma až troma polievkovými lyžicami múky, z čoho miešaním vytvoríte kašovitú zmes. Túto nanesiete na vlasy a počkáte 15 až 20 minút. Následne opláchnete vodou, presušíte uterákom a vlásky šetrne prečešete. Nechajte ich voľne vyschnúť bez fénovania, a potom sa už len kochajte v zrkadle. :) A, samozrejme, tešte sa na mnohopočetné komplimenty svojho okolia! :)

Miriam Štolfová vám povie omnoho viac v uvedenom videu. Ona sama odporúča použiť pri umytí vašich vlasov ražnú celozrnnú múku. Viac sa dozviete vo videu.

Zdroj: Youtube