Pôvabná Andrea Verešová patrí dlhodobo medzi najžiadanejšie modelky nielen v našej krajine. Okrem úspešnej kariéry sa bývalá Misska zároveň teší z idylického rodinného života, keďže spolu s manželom Danielom Volopichom vychovávajú dve ratolesti – a to v poriadnom prepychu!

Slovenská módna ikona a bohatý český právnik sú svoji už dvanásť rokov a počas fungujúceho vzťahu sa im podarilo nielen splodiť dve deti, ale i zabezpečiť potomkov na niekoľko generácií. Verešová a jej životný partner si totiž v dedinke neďaleko Plzne užívajú luxus, o akom sa bežným ľuďom môže len snívať.

andrea veresova

Domáce kúpele, sauna, vírivka či vlastné fitness centrum namiesto pivnice – to všetko sú výsady, aké si milionárska slovensko-česká família môže dopriať každý deň, a to priamo v pohodlí domova. Rekonštrukcia honosnej štvorposchodovej vily mala stáť zhruba 15 miliónov českých korún, čo je v prepočte približne 600 tisíc eur. Investícia do komfortu bezpochyby padla na úrodnú pôdu, keďže kráska dovolila jednej z českých televíznych staníc nahliadnuť do súkromia.

Andrea si tak po každodennej drine, kedy predvádza produkty, cestuje alebo sa venuje marketingovým ťahom na Instagrame, môže večer dopriať božský relax v podobe plávania vo vlastnom bazéne, výhľadu na pestovanú záhradu cez veľké francúzske okná či cvičeniu v domácom fitku. Kto by nechcel takto žiť?

Zábery z luxusnej vily Verešovej a Volopicha nájdete TU

andrea verešová

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/andreaveresovaofficial