Od prvej polovici septembra je z Barbory Rakovskej Barbora Krajčírová. Krásna moderátorka sa totiž rozhodla, že pred slobodou radšej uprednostní manželský život s milovaným Ľubošom. Teraz nám blondínka svoju polovičku konečne ukázala v plnej kráse!

Barbora Rakovská, dnes už Krajčírová, sa v septembri vydala za politika Ľuboša Krajčíra, s ktorým si manželstvo nevie vynachváliť. “Dnes by som už nepovedala, že svadba je zbytočná. Naozaj by sme nemali hovoriť slovíčko nikdy, pretože nevieme, koho stretneme, čo nás stretne a ako s nami zamáva láska. Nemali by sme niečo takto potláčať a odsúvať dozadu,“ nedávno prezradila pre magazín Šarm moderátorka, ktorá sa kedysi svadbe bránila.

Doposiaľ si však Barborka momentky so svojím drahým nechávala len v súkromnom archíve. Do tváre mu dokonca nevidno ani pri svadobnej fotke, ktorou sa pochválila na Instagrame. Slovenská hviezdička si ale zrejme povedala, že je čas na zmenu – pred pár dňami sa totiž na jej profile objavil krásny romantický záber s Ľubošom. Musime povedať, že je to naozaj dokonalý párik!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbora Rakovska

Zdroj: Instagram/barbora.krajcirova, Šarm | Foto: Instagram/barbora.krajcirova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)