Prvýkrát nám ho ukradla ikonická Jennifer Aniston, neskôr si jeho srdce získala božská Angelina Jolie a teraz máme opäť dôvod na slzy. Ako sa zdá, Brad Pitt (53) už oficiálne nie je single! Po dvoch mesiacoch tajností médiá odhalili jeho novú frajerku, ktorou je krásna hollywoodska herečka Sienna Miller (35). 

Po rôznych fámach a konšpiráciách paparazzi odhalili, že Brad Pitt, ktorý mal ešte donedávna zlomené srdce z rozchodu s krásnou Angelinou Jolie, je opäť zaláskový. Novou dámou jeho srdca by mala byť hollywoodska herečka Sienna Miller, s ktorou sa herec ukázal na VIP párty hudobného festivalu Glastonbury. Aj keď sa dvojica snažila vyhnúť očiam verejnosti, prezradili ich romantické gestá a nežné dotyky.

brad pitt a sienna miller

Hoci klebety o vzťahu spočiatku obe herecké hviezdy absolútne popierali, ich nedávne vystupovanie na verejnosti dokazuje pravý opak. Ako prezradil zdroj blízky z okolia páru, dvojica má k sebe naozaj blízko a momentálne si užíva bezstarostnú letnú romancu. Obaja sú odhodlaní udržiavať ich vzťah v čo najväčšej tajnosti a chcú sa vyhnúť neželanej masovej publicite. Vedia však, že pri ich zvučných menách to zrejme nebude také ľahké.

Brad Pitt

sienna miller

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, Twitter