Na svete existuje niekoľko typov žien- tie, ktorú sú šťastné samy, tie, ktoré potrebujú cítiť partnerovu náklonnosť a tie, ktoré milujú vôňu peňazí a luxusu, čiže zlatokopky. Bohužiaľ, ideme s dobou a trend zlatokopiek rastie čoraz viac a viac. Na ulici vidieť veľké luxusné autá a za volantom nesedí nik iný ako žena. Väčšinou mladá, krásna, s dokonalou postavou a tvárou so širokým úsmevom, ktorý odkrýva dokonale vybielený chrup.

Aj vy ste sa niekedy zamýšľali nad tým, čo robia ženy s povolaním ,,priateľka” celý deň? Prechádzajú sa po nákupných centrách, kde míňajú peniaze z karty svojej obete alebo na ulici číhajú na ďalšiu korisť ako šelma vo voľnej prírode? Zlatokopky dokážu pre peniaze niekedy urobiť naozaj takmer čokoľvek. Od pretvárky až po prekonanie nechuti z milovania. Ale taký život si vybrali samy.

Toto video dokonale odhaľuje správanie zlatokopky, ktorá si svojho ,,partnera” vyberá naozaj poctivo. No nie vždy to musí dopadnúť tak, ako by mala v pláne.

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.