Markizácky seriál Búrlivé víno patril kedysi medzi najsledovanejšie projekty v rámci slovenskej tvorby. Zamotaný príbeh lásky krehkej Niny a Martina si získal srdcia množstva žien. Roky však plynú a z hlavných postáv vyrástli mladí zodpovední ľudia tešiaci sa z rozrastajúcej rodiny, pričom jeden z rodičov sa pred malou chvíľou hrdo predstavil s bábätkom.

Kým predstaviteľka Niny Nela Pocisková sa stala dvojnásobnou mamičkou, jej seriálový kolega doma ukrýva dokonca už tri malé poklady. Spolu s nemenej slávnou herečkou Zuzanou Kanócz, ktorá momentálne hviezdi v jojkárskom seriáli Som Mama, sa nedávno tešili z príchodu tretieho spoločného potomka.

juraj loj zuzana kanocz

Do prominentnej rodiny minulý rok pribudla dcérka Leyla, pričom tehotenstvo herečky bolo prenesené aj do scenára obľúbeného projektu Kristíny Tormovej, ktorá, mimochodom, tiež čaká ďalší prírastok. Herecké rodinky sa teda nádherne rozrastajú a neváhajú sa o najkrajšie momenty podeliť aj s priaznivcami. Obľúbený idol žien Juraj Loj sa tak najnovšie predviedol v póze, aká u mužov zvykom nebýva.

Hoci sa nosenie bábätka v šatke v poslednej dobe teší obrovskej obľube, táto úloha väčšinou pripadne matke. O to viac ženských sŕdc sa priam roztápa pri pohľade na muža držiaceho roztomilé dieťatko priamo pri hrudi. “Navždy si ťa nosím….v srdci,” napísala markizácka hviezda k dokonalej fotke s malou Leylou, ktorá pokojne spinká v šatke pri srdci milujúceho otecka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

juraj loj

Zdroj: Instagram/Jurajloj | Foto: Instagram/Jurajloj, #Burlivevino