Andrea Verešová nezaháľa ani počas pandémie, kedy vo svete ešte stále vládnu prísne opatrenia. Od konca júna totiž trávi letné dni na gréckom ostrove Mykonos, kde okrem užívania si slnečných lúčov pracuje. V nádhernej destinácii jej robí spoločnosť aj milovaný manžel Daniel, ktorého modelka ukázala fanúšikom bez trička.

Keď v roku 1999 Andrea Verešová získala titul Miss Slovensko, zrejme sa jej ani neprisnilo, že o 20 rokov neskôr bude taktiež patriť medzi najkrajšie ženy šoubiznisu. Rodená Žllinčanka ohuruje v 40-tke bezchybnou tvárou, nádhernou dlhou hrivou a postavou, o akej snívajú aj o polovicu mladšie dámy.

Na záberoch, ktoré dvojnásobná mamina zverejňuje z jej aktuálneho pobytu na čarovnom Mykonose, môžu ženy i muži oči nechať. Za pozornosť však stojí nielen plavovláskina dokonalosť v plavkách či nádherné prostredie, ale aj Andrejkin manžel Daniel. Hoci ho jeho polovička na sociálnych sieťach ukazuje naozaj veľmi málo, svoju pasivitu voči nemu vykompenzovala záberom, ktorý vám vyrazí dych.

Pohľad na 56-ročného podnikateľa v plavkách ulahodí viacerým ženám, inklinujúcim k svalnatým fešákom. Napriek tomu, že úspešného Čecha vidieť len zozadu, jeho chrbát nasvedčuje tomu, že má Andrea doma poriadneho Ramba!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/andreaveresovaofficial