Kto sa rozhodne nemôže sťažovať na priazeň fanúšikov, je influencerka Zuzana Plačková, ktorá ich zakaždým dokáže očariť niečím novým. Po rôznych farebných modeloch z jej kolekcie oblečenia či záberoch z narodeninových párty však prišla na rad snímka z úplne iného súdka. 

Zuzana Plačková je viac ako štyri roky vydatá za Reného Strausza, s ktorým sa dopĺňajú ako puzzle a tvoria naozaj dokonalú dvojku. A hoci je zatiaľ zamilovaný párik bezdetný, možno už o rok tak tomu nebude.

Zuzana Plačková manžel

,,Moje posledné leto, kedy musím vyzerať tip-top. To ďalšie by už mohlo byť aj s bruškom!” vyjadrila sa pred pár mesiacmi obľúbená modelka, ktorá tým naznačila, že sa v jej domácnosti vo veľkom diskutuje i o bábätku. Kým však do rodinky najznámejšej slovenskej influencerky pribudne nový člen, Zuzana sa snaží čo najviac času tráviť so svojimi zbožňovanými neterkami – Sofiou a Simonkou.

Staršia Sofi je brunetkinou veľkou párťáčkou a často jej robí spoločnosť aj u nej doma v Bratislave. Instagramová kráľovná tak dievčatku vymýšľa program od výmyslu sveta, pričom naposledy spolu s Reném absolvovali výlet do Viedne, kde si v trojici užili zábavu na kolotočoch. Obraz rodinnej idylky Zuzka zverejnila na svojom profile a ospevné komentáre sa začali len tak sypať!

,,Zuzka, tu si moc krásna, taká prirodzená. Už by sa vám hodilo mať aj svoje bábo,” napísala neznáma lichotníčka, ktorá zhrnula najčastejšie sa objavujúce reakcie, narážajúce na Plačkovej očarujúci a spokojný výraz tváre a to, že by jej to v úlohe mamy nesmierne pristalo. ,,Budeš skvelá mama,” odkázala jej ďalšia dáma. A my musíme len súhlasiť – atraktívni manželia v spoločnosti rozkošne namosúrenej slečny pôsobí ako reklama na dokonalú rodinku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/queen.plackova