Vianočné sviatky už klopú na dvere a s nimi prichádzajú i staro-nové koledy, bez ktorých sa zimné obdobie rozhodne nezaobíde. Jednu zo svojich piesní oprášila i Dominika Mirgová. Známa speváčka si na spoluprácu prizvala milovaného synčeka. 

O tom, že len 6-ročný Peťko disponuje veľkým hudobným nadaním, niet žiadnych pochýb. Talentovaný chlapček ho ukázal aj na obrazovkách Markízy v šou Tvoja MINI tvár znie povedome a teraz sa opäť predviedol v duete so známou maminou.

Skladbu ŠŤASTNÉ A VESELÉ od Dominiky Mirgovej jej fanúšikom netreba predstavovať. Pred rokmi ešte ako budúca mamička navštívila blondínka svojím anjelským hlasom mnoho domácností. Aktuálne pieseň prespievala spoločne so synom, z ktorého je dnes už školák.

,,Myšlienka, s ktorou som sa pohrávala už roky! Teším sa zo skladby Šťastné a veselé, pretože som v tom klipe čakala Peťka a téma pesničky v podstate je aj o mne,“ spomína nostalgicky na minulosť talentovaná kráska.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Pre mňa je táto nová verzia oveľa viac emotívnejšia, pretože je tam ON. Je to náš prvý spoločný duet od NÁS pre VÁS,“ Dominika dodala na Instagrame ku kúzelnému spojeniu mamy a dieťaťa. Rozprávkovú vianočnú novinku, ktorá vás nepochybne chytí za srdce, nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: YouTube – DMirgovaLIVE/Galgan Videos, Instagram/dominikamirgovaofficial/kristinaferencik