Televízia Markíza na svoje obrazovky opäť uviedla obľúbenú šou O 10 rokov mladší, kde hneď v prvom dieli došlo k dychberúcej premene manželského páru z Revúcej. Sympatických rodičoov do šou prihlásil ich neplnoletý syn Maťko. 

Vzťah Alžbety (42) a jej manžela Borisa (46) časom ochladol. Tvrdá práca baníka a opatrovateľky zapríčinila, že sa pri výchove svojho syna striedali a často sa dlhú dobu navzájom nevideli. Aj spočiatku skeptický pán nakoniec prikývol a rodičia Maťka sa nechali nahovoriť na účasť v markizáckej “zmenárni”.

Z robotníka model

Boris priznal, že sa na jeho vzhľade podpísala dlhoročná robota v podzemí. ,,K tej práci som sa dostal… Boli sme mladá rodina a peniaze bolo treba. Prevažne sa hovorí, že baníci zomierajú mladí. Je tam vlhko, prach, hluk. Človek si zničí kĺby, zuby aj vlasy vypadajú,” povedal na kameru 46-ročný robotník, ktorého chrupu nepomáhalo ani to, že v noci škrípal zubami.

Špecialisti sa pustili práve do zmieneného chrupu otecka, čo zdvihlo jeho profil. Zmeny na tvári sa týkali hlavne vrások a dolných viečok, ktoré spôsobovali unavený výraz, plus ho zbavili menších výrastkov na tvári. Vďaka liposukcii dal Boris zbohom aj pivnému brušku. 

Zo strhanej opatrovateľky dáma

Alžbeta priznala, že jej povolanie taktiež nie je jednoduché. ,,Teraz som pracovala v jednej rodine, kde to bolo ťažké, lebo som mala imobilnú paní, treba ju prekladať,” opísala mamička, ktorej sa podľa jej slov podpísali na tvári starosti, veľa práce i málo spánku. Sympatická pani sa časom kvôli zubom prestala aj usmievať a začali ju trápiť spadnuté viečka.

Aj v prípade opatrovateľky odborníci napravili stav chrupu. Operáciou viečok zvýraznili jej krásne oči a jej tvár nabrala mladý tvar vďaka objemovej modelácii. Plastický chirurg pomocou laseru vykonal i liposukciu podbradku.

Navzájom sa takmer nespoznali

Dokonalé outfity, nový účes, v prípade Alžbetky aj make-up na záver už len podčiarkli mladícky výzor manželov, ktorým na začiatku ľudia v oboch prípadoch tipovali o 5 rokov viac, než naozaj mali. Na záver sa to však otočilo neuveriteľným spôsobom. Boris (46) sa dočkal priemerného odhadu 40 a jeho milovaná polovička (42) vyzerá podľa nezaiteresovaných ľudí na neuveriteľných 36. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nepochybne najkrajšou chvíľou dielu bola situácia, kedy sa po kompletnej premene manželia videli navzájom prvýkrát. Úsmevný a zároveň dojímavý moment nájdete vo videu nižšie!

 

Foto/Zdroj: TV Markíza, streamable.com