Betka a Diana sú najlepšie kamarátky od útleho detstva, pred ktorými dokonca ich polovičky pokľakli takmer v rovnakom čase. Kým Diu jej veľký deň ešte len čaká, Betka si svoju nádhernú svadbu užila uplynulú sobotu, pričom o jeden z najdojímavejších okamihov sa rozhodne postarala práve jej spriaznená duša.

Obrovská radosť či slzy šťastia – emócie, ktoré nechýbajú takmer na žiadnej svadbe. Betka zo Senca však svoju životnú udalosť prežívala ešte o čosi intenzívnejšie, za čo mohla jej najlepšia kamarátka Diana.

Krásna ryšavka pre priateľku zložila nádhernú baladu, doslova vháňajúcu slzy do očí. ,,Obaja dávame si navzájom sny. Navždy to budeme už iba my. Sľubujem naveky budem pri tebe stáť. Ver, že len s tebou sa chcem každý deň smiať,” znejú úvodné slová zo skladby, ktorú talentovaná Dianka zaspievala novomanželom Betke a Rasťovi, pričom jej citlivý prejav dopĺňala hra na gitaru v podaní ďalšieho svadobčana Jozefa.

Z pesničky nazvanej Raz a tisíckrát tak ostali dojatí nielen hlavné hviezdy večera, ale i všetci prítomní. Betke a Rasťovi srdečne blahoželáme a na spoločnej ceste životom prajeme nekonečne veľa lásky! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Slovakwoman.sk, YouTube