Maestro Karel Gott nás opustil už pred viac ako rokom. Na dokument o jeho umeleckom živote, kde uvidíme aj záber duetu s dcérkou zosnulej legendy, sa môžeme tešiť od mája – tesne pred Vianocami potešila fanúšikov Ivana Gottová krátkou ochutnávkou.

Notoricky známa skladba Zvonky štěstí alebo Zvonky šťastia v podaní legendárneho umelca Karla Gotta a obľúbenej, vtedy ešte veľmi mladej, speváčky Darinky Rolincovej vyhráva v domácnostiach nielen počas Vianoc. Túto skladbu si maestro zaspieval v roku 2018 po boku dcéry Charlottky a video z ich dojímavého vystúpenia sa jeho manželka Ivana rozhodla pred sviatkami uverejniť na sociálnych sieťach.

,,Deň pred Štedrým večerom vás chcem potešiť mojím amatérskym videom z decembra 2018, kedy Karel vystupoval v Ružomberu. Ako jedného z hostí si prizval na pieseň Zvonky štěstí aj našu Charlottku. Prižmúrte oči, prosím, nie je to dokonalé, ale pre radosť v tomto vianočnom čase,“ napísala úprimne vdova ku krátkej snímke a taktiež prezradila, že sa už v máji môžeme tešiť na profesionálne zábery v dokumente KAREL.

,,Snáď vás náš zostrih zo skúšky a večerného vystúpenia zahreje pri srdci,“ dodala Ivana na záver.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/karelgottagency, streamable.com | Foto: Instagram/karelgottagency/hatasovalenka, Jan Malíř