Ešte stále celou spoločnosťou otriasa včerajšia nešťastná udalosť v Manchestri. Bezpečnostné zložky aj pozostalí si kladú tú istú otázku – bol to teroristický útok? Celebrity vo veľkom rušia svoje koncerty a na sociálnych sieťach vyjadrujú podporu pozostalým, fanúšikom, ale aj samotnej speváčke. 

Tesne pred záverom koncertu Ariany Grande v Manchestri otriasli budovou dva obrovské výbuchy. Polícia zatiaľ potvrdila 22 úmrtí a vyše 50 zranených. Samotnú speváčku odviezli ihneď po incidente do nemocnice, kde podľa svedkov plakala a kričala, že chce ukončiť svoju kariéru, pretože ukončila život toľkých ľudí.

Otrasný čin sa dotkol verejnosti a na Twitteri vyjadrujú svoju podporu aj ostatné hviezdy. Čo napísali?

Fifth Harmony: Práve sme videli, čo sa stalo v Manchestri. Naše srdcia sú zlomené, modlíme sa za všetkých zúčastnených a ich rodiny, aj za Ari a jej celú crew.

Camilla Cabello: Oh, Bože, moje srdce je zlomené z toho, čo sa stalo v aréne v Manchestri.

Niall Horan: Som absolútne pobúrený tým, čo sa dnes stalo v Manchestri. Myšlienkami som s úžasnými ľuďmi v Manchestri a, samozrejme, s Ari a jej tímom.

Shawn Mendes: Je mi skutočne ľúto, čo sa dnes stalo v Manchestri. Nemysliteľné. Posielam všetku lásku rodinám, ktorých sa to týka.

Selena Gomez: Moje myšlienky a modlitby smerujú ku každému v Manchestri.

Harry Styles: Z toho, čo sa stalo v Manchestri, mám zlomené srdce. Všetkým, ktorých sa to týka, posielam veľa lásky.

Demi Lovato: Plačem pri predstave, že nevinní návštevníci koncertu prišli o svoje životy. Za všetkých sa modlím, rovnako tiež za všetkých „arianators“ (fanúšikov Ariany)

Katy Perry: Moje srdce je pre rodiny zúčastnených zlomené. Moje srdce je zlomené pre Ari. Moje srdce je zlomené pre to, v akom stave je tento svet.

Paramore: Komunita, ktorá vytvára hudbu, by sa mala úplne vyhýbať strachu. Naše srdcia sú s Arianou a jej tímom.

Nicki Minaj: Bolí ma srdce pre moju sestru Arianu aj pre všetky rodiny, ktoré boli touto tragickou udalosťou v Manchestri postihnuté. Stratili sme nevinné životy. Je mi to veľmi ľúto.

Lorde: Každý hudobník sa cíti zle a zodpovedne za včerajší večer. Koncerty by mali byť pre vás bezpečné. Skutočne strašná nočná mora. Posielam lásku Manchestru a Ari.

Taylor Swift: Moje myšlienky, modlitby a slzy smerujú všetkým ovplyvneným tragédiou v Manchestri. Posielam vám všetku moju lásku.

John Legend: Posielam lásku do Veľkej Británie, Ariane Grande a všetkým, ktorých táto tragédia zastihla. Láme mi to srdce.

Foto: Twitter