Posledný pracovný deň tohto týždňa sa niesol v znamení oznámenia pohlavia bábätka, ktoré čakajú manželia Zuzana Plačková a René Strausz. Pri tejto príležitosti si budúci otecko pripravil pre svoju polovičku a ich poklad v brušku nádherné prekvapenie.

Zuzana a René majú za sebou pompéznu párty, na ktorej nechýbala ich rodina a všetci blízki priatelia. V dokonale vyzdobenej záhrade hral hosťom do tanca DJ, speváčka Dominika Mirgová a, samozrejme Cico band s Rendym. Ten si okrem spoločných chytľavých hitov, ktoré má s chlapcami, zanôtil aj úplnú novinku. Tentokrát však poriadne spomalil.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

René si pre milovanú manželku a očakávané bábätko, o ktorom je už známe, že je chlapček Dion, pripravil dojímavé prekvapenie. Spolu s mladým hudobníkom so pseudonymom Deep Thought naspievali emotívnu pieseň s názvom Si môj anjel. Budúci otecko svoje zhudobnené verše pre synčeka odpremiéroval práve na piatkovej shower párty, pričom v tej chvíli videoklip poskladaný zo zamilovaných záberov mohli vidieť na YouTube už aj fanúšikovia.

Rene Rendy ft. Deep Thought – Si moj anjel

Zdroj/Foto: YouTube/Milos Juriga, Instagram/queen.plackova