Láska dokáže prekonať naozaj všetko. Čerstvým dôkazom je 25-ročná Jaquie, ktorej lekári predpovedali, že sa už nikdy nepostaví na vlastné nohy. Nevesta však v deň svojej svadby prekvapila všetkých prítomných!

Keď mala Jaquie 17 rokov, jej život sa zmenil o 180 stupňov. Pri nešťastnom páde v bazéne si poškodila miechu a z aktívnej športovkyne sa behom sekundy stala od krku ochrnutá pacientka pripútaná na invalidný vozík. Predpoveď lekárov bola jasná, Jaquie sa už nikdy nepostaví na nohy.

Teraz ako 25-ročná dospelá žena, v rámci príprav na vysnívanú svadbu s dlhoročným partnerom, dokázala svetu i samej sebe, že nič nie je nemožné. ,,Nikdy som neakceptovala lekárske správy,” prezradila mladá nevesta v rozhovore. Každý deň tvrdo trénovala a cvičila, aby sa v jeden deň mohla konečne odpútať od invalidného vozíka. ,,To, čo ma najviac motivovalo, bola predstava, ako kráčam po svojich nohách k oltáru v svadobných šatách a ako tancujem s priateľom na našej svadbe.”

Svoj neskutočný progres sa snažila udržať v tajnosti takmer pred všetkými okrem najbližších. Šok hostí, ktorí zbadali kráčať Jaquie k oltáru, bol neuveriteľný. So svojou láskou si na svadobnej hostine dokonca zatancovala. Presne tak, ako si vysnívala!

 

 

 

 

 

Foto: Instagram, Youtube | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.