Nech si každá žena tvrdí čo chce, nech sa tvári ako najväčšia feministka sveta a nech vyhlasuje, že nepotrebuje muža, všetky snívame o tom, že sa v bielych šatách hrnieme k oltáru. Že nás tam dovedie hrdý otec, ktorý nechá odísť svoje malé dievčatko s milovaným mužom. 

Podobné želanie mala aj Jeni Stepien, ktorá napokon kráčala uličkou s neznámym mužom. Napriek tomu ich spájalo silné puto. Arthur poznal nevestu len pár hodín, avšak kvôli jej svadbe neváhal preletieť polovicu Spojených štátov. Pýtate sa prečo?

Jeninho skutočného otca pred desiatimi rokmi brutálne zastrelili a práve Arthur bol ten štastlivec, ktorý dostal jeho srdce. ,,Stále som na prahu smrti v čase, keď sa stala tá vražda. Ak by som nedostal jeho srdce, v najbližších dňoch by som pravdepodobne zomrel,” spomína Arthur. Pre muža, ktorý sa druhýkrát narodil, bolo neuveriteľnou cťou, že mohol odviesť k oltáru dcéru svojho záchrancu. Krásne!

Foto/ Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)