Jeden z najkrajších párov nášho šoubiznisu sa už niekoľko dní hrdí titulom manželia. Udalosť roka sa niesla v znamení čistej lásky, romantického prostredia a obrovského luxusu, kedy nebol zanedbaný ani najmenší detail. Novopečený ženáč Rytmus sa najnovšie dokonca pochválil extrémne silným momentom, kedy pred zrakmi všetkých hostí tehotnej Jasmine predniesol svoj svadobný sľub.

Honosná svadba Patrika Vrbovského a Jasminy Alagič sa konala v areáli nádherného zámočka Šimák v Pezinku. Manželia Vrbovskí svoju úprimnú lásku spečatili pred zrakmi približne stovky ľudí, pričom zábery z obradu boli až do jeho skončenia pred širokou verejnosťou prísne strážené.

Už počas hostiny však postupne začali unikať rôzne fotografie i videá, ktoré do istej miery zdokumentovali takmer celý priebeh slávnostného dňa. Najnovšie však drsný raper fanúšikov poriadne dojal uverejnením emotívnej snímky priamo z odovzdávania manželských sľubov.

,,Som ochotný pre teba zomrieť, naveky v mojom srdci a krvi… Pri tejto vete som asi pol minúty nevedel pokračovať. Každému z vás prajem zažiť takúto emóciu,“ vyznal sa populárny hudobník. Pri pohľade na zaľúbencov v tento nenapodobiteľný okamih je jasné, že nimi lomcovali neuveriteľne silné pocity – fotka si len v priebehu pár hodín získala už viac ako sto tisíc lajkov, čo je na slovenskom Instagrame výnimočný úspech.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina rytmus

Zdroj: Instagram/Rytmusking | Foto: Instagram/Rytmusking, Jasmina_alagic