Televízia Markíza včera otvorila svoje brány, aby si jej diváci mohli prísť osobne obzrieť či už štúdiá, alebo známe tváre. Na veľkolepej udalosti sa zúčastnila aj komička a moderátorka Eva Krámerová, ktorá na “mieste činu” obdržala naozaj krásne prekvapenie.

Evelyn je súčasťou TV Markíza už nejaký ten piatok. Pred rokom sa totiž stala moderátorkou jubilejnej Farmy X, kde na poste moderátorky vymenila Kvetku Horváthovú, pričom diváci sa na ňu môžu tešiť aj v blížiacej sa jedenástej sérii.

Vždy vysmiata blondínka, ktorá sa posledné obdobie môže pýšiť poriadne schudnutou postavou, tak nemohla chýbať ani na včerajšom Dni otvorených dverí, kde svojou prítomnosťou rozjasnila očká mnohým návštevníkom. Najviac však asi roztomilému dievčatku, majúcemu na tričku nápis Evelyn je naj.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pri milom stretnutí dievčat sršala radosťou nielen malá Evkina fanúšička, ale aj samotná Evelyn, ktorá sa o pocity prekvapenia a dojatia podelila s obdivovateľmi na Instagrame. Ruku na srdce, nepotešilo by vás takéto úžasné gesto, prejavujúce obdiv? :)

Evelyn

Zdroj/Foto: Instagram/evelynfresh