Včera večer sme sa dočkali dlho očakávaného zábavného programu, v ktorom ľudia pod vplyvom hypnózy robia rôzne zábavné úlohy. Jednou zo súťažiacich bola aj krásna Natália. Brunetka sa zrejme divákom vryje pekne do pamäti, keďže poriadne flirtovala s moderátorom Danom Danglom, a to napriek tomu, že mala priateľa. 

Hypnoshow sa u divákov až z takým pochopením nestretla, keďže ju obviňujú z klamstva a hrania divadla pred Slovákmi. Viac si o ostrých komentároch môžete prečítať — TU —

hypnoshow

Jednou z dobrovoľníkov, ktorí chceli zabávať ľudí pod hypnózou, bola aj 23-ročná Natália. Pôvabná brunetka dostala v druhom kole za úlohu flirtovať s Danom Danglom. “Ste fešák celkom,” s provokačným výrazom tváre a úsmevom na perách zalichotila moderátorovi šou, pričom video, v ktorom Natália zvádza Dana si môžete pozrieť nižšie.

Keďže v hľadisku sedel počas celej doby aj Natáliin priateľ, jej slová sa mu zrejme vôbec nepočúvali ľahko. Po skončení natáčania si to vraj chcel dokonca Juraj s Danglom vysvetliť ako chlap s chlapom, no potýčke našťastie zabránila Natállina mama, ktorá mladého muža upokojila. Avšak holúbkovia sa napokon aj tak rozišli, čo pre Markízu potvrdila i samotná kráska. “Už s Jurajom nie sme spolu,” vyjadrila sa. To, či sa ale pod rozchod podpísala aj slečnina účasť v televíznej šou, už asi vedia len Juraj a Natália.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Streamable