Od veľkolepého finále reality šou Farma ubehol mesiac. Od tej doby sa už vzťahy medzí účastníkmi stihli rôzne zamotať – kým niektoré ochladli, iné sa zas stále prehlbujú. Priateľstvo nevyprchalo ani medzi finálovou trojkou v zložení Xénia Gregušová, Henrich Kuľko a Lukáš Stanislav.

Po dramatickom súboji o 75 tisíc eur skončila výhra v rukách krásnej a šikovnej Žilinčanky so srdcom na tom správnom mieste. Už hneď po finále sa totiž jej súperi zmienili, že istá čiastka by mala podľa dohody putovať aj do ich rúk. A ako sa zdá, Xénia svoje slovo dodržala!

xenia gregušová

,,Myslím si, že to možno trošku aj ukázalo to naše priateľstvo. Nás troch. Že sú tam podľa mňa úprimné veci a ja som veľmi rád za to, že je to tak, lebo ukázalo sa, že fakt sme si vytvorili dobrý vzťah všetci traja, sme dosť dlho spolu žili na tej Farme a skrz toho si myslím, že to dopadlo celé tak,  po svojej prehre prezradil v vo Farme X-tra Lukáš Stanislav. Jeho kamarát Heňo sa tiež vyjadril, že všetci išli do spoločného súbaja s dobrou náladou, nakoľko boli vopred dohodnutí na prerozdelení nádhernej sumičky.

Podľa informácií portálu Pluska.sk sa už chlapci tešia zo svojej čiastky, ktorá vôbec nebola nízka! „Xénia dala každému z nich po 15-tisíc eur, čo je z celkovej výhry vcelku dosť, podarovať 30-tisíc eur,” uviedol zdroj, potvrdzujúci, že si tanečnica naozaj výhru nenechala iba pre seba. Úžasné gesto, čo poviete?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

farma

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/xenia_gregusova, lukas.stanislav, tvmarkizaofficial