Tatiana Žideková je jednou z najvplyvnejších influenceriek na Slovensku. Okrem športu sa posledné mesiace jej vplyv presunul aj na mamičkovskú pôdu, keďže vo februári tohto roka priznala, že spolu s priateľom Michalom čakajú ich prvé bábätko. 

Po deviatich mesiacoch sa konečne dočkali. Známy párik sa túto významnú životnú udalosť rozhodol zdieľať so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti, kde ich pravidelne informoval o postupe pôrodu. Ten sa však nakoniec natiahol až na dlhé tri dni, ktoré kráska zo Žiliny strávila v Univerzitnej nemocnici v Martine.

Počas čakania na začiatok pôrodu sa Tatiana dokonca zo strany svojho partnera dočkala milého prekvapenia. Ten jej na internete venoval verejný odkaz plný lásky a podpory. „Láska, chcem ti iba povedať, že som na teba nesmierne pyšný. Počas nasledujúcich hodín ti prajem veľa síl, budem celý čas pri tebe stáť, držať ti ruku. Doveď nám, prosím, princeznú na svet zdravú, krásnu po mame a vtedy budem úprimne šťastný,” vylial sa zo svojich pocitov Michal.

Po spomínaných troch dňoch čakania sa hrdí rodičia konečne dočkali. Teraz držte všetci silno palce, prosím,” zneli posledné slová ustráchaného budúceho otecka krátko predtým, než Tatianu čakala najdôležitejšia úloha v jej živote.

Na druhý deň sa verejne známy párik konečne tešil zábermi s malým novorodeniatkom. Tatiane a Michalovi sa narodila zdravá dcérka Vanesa, s ktorou sa ihneď ukázali v plnej kráse. Šťastným rodičom prajeme veľa zdravia a lásky!

Foto: Instagram/TatianaZidekova, MichalMravec, Pixabay.com