Je to tu! Speváčka Simona Hegerová nás už niekoľko týždňov držala v poriadnom napätí. Začiatkom októbra totiž prezradila, že pre fanúšikov chystá spoluprácu s jedným z najobľúbenejších slovenských raperov. Pred malou chvíľou sme sa tak konečne dočkali dokonalého duetu Nevolaj mi v podaní Simy a Kaliho.

Prvý náznak o tom, že sa chystá niečo veľké, prišiel už v máji, kedy Sima na svojom Instagrame zverejnila fotku v spoločnosti rapera Kaliho a producenta Petra Panna. Od tohto momentu bolo jasné, že je len otázkou času, kedy na svet vypáli spolupráca roka. Dohady napokon kráska z Trnavy potvrdila až začiatkom októbra.

Sima a Kali

Pôrod prvého spoločného dieťaťa Simy a Kaliho s názvom Nevolaj Mi už síce prebehol dávnejšie, keďže skladbu nájdeme na speváčkinom novom albume Podla seba, no až pred malou chvíľou sa dočkal svojho vizuálu a zároveň premiéry na YouTube, pričom 22-ročná hudobníčka je z novinky viac ako nadšená. “Som rada, že mne dal Kali jednu z posledných spoluprác a obzvlášť sa teším, že to bolo zrovna v tomto štýle (latino-trap),” prezradila nám Sima, čím zrejme narážala na Kaliho plánovaný odchod zo scény.

Sima a Kali

“Skladba je o takom bežnom žiarlení vo vzťahu, keď ide jeden z partnerov von s partiou,” opísala nám Sima podstatu textu a zároveň dodala, že o hudbu sa postaral Peter Pann a videoklip ošéfoval Arogant. Dámy, pripravte sa na poriadnu bombu, pretože Nevolaj mi je zrejme najlepší a najchytľavejší duet, aký na našej hudobnej pôde vznikol počas roku 2018!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/simonahegerova, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)