Je to tu! Speváčka Simona Hegerová nás už niekoľko týždňov držala v poriadnom napätí. Začiatkom októbra totiž prezradila, že pre fanúšikov chystá spoluprácu s jedným z najobľúbenejších slovenských raperov. Pred malou chvíľou sme sa tak konečne dočkali dokonalého duetu Nevolaj mi v podaní Simy a Kaliho.

Prvý náznak o tom, že sa chystá niečo veľké, prišiel už v máji, kedy Sima na svojom Instagrame zverejnila fotku v spoločnosti rapera Kaliho a producenta Petra Panna. Od tohto momentu bolo jasné, že je len otázkou času, kedy na svet vypáli spolupráca roka. Dohady napokon kráska z Trnavy potvrdila až začiatkom októbra.

Sima a Kali

Pôrod prvého spoločného dieťaťa Simy a Kaliho s názvom Nevolaj Mi už síce prebehol dávnejšie, keďže skladbu nájdeme na speváčkinom novom albume Podla seba, no až pred malou chvíľou sa dočkal svojho vizuálu a zároveň premiéry na YouTube, pričom 22-ročná hudobníčka je z novinky viac ako nadšená. “Som rada, že mne dal Kali jednu z posledných spoluprác a obzvlášť sa teším, že to bolo zrovna v tomto štýle (latino-trap),” prezradila nám Sima, čím zrejme narážala na Kaliho plánovaný odchod zo scény.

Sima a Kali

“Skladba je o takom bežnom žiarlení vo vzťahu, keď ide jeden z partnerov von s partiou,” opísala nám Sima podstatu textu a zároveň dodala, že o hudbu sa postaral Peter Pann a videoklip ošéfoval Arogant. Dámy, pripravte sa na poriadnu bombu, pretože Nevolaj mi je zrejme najlepší a najchytľavejší duet, aký na našej hudobnej pôde vznikol počas roku 2018!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/simonahegerova, YouTube