A je to tu! Dlho očakávaná výnimočná prvotina z pera úspešnej spisovateľky Evity Urbaníkovej konečne dostala vizuálnu podobu. Na filmovú adaptáciu bestselleru VŠETKO alebo NIČ, ktorá je venovaná nám, ženám, sa môžeme(te) tešiť už začiatkom roka 2017!

V hlavnej úlohe prvej sfilmovanej knihy Evity Urbaníkovej uvidíte skvelú slovenskú ryšavku Táňu Pauhofovú (33), ktorá stvárnila postavu Lindy, úlohy Vandy sa zhostila vynikajúca česká herečka Klára Issová (37). Filmová podoba perfektnej knihy, ktorá doslova ovplyvnila životy veľkého množstva žien, uzrie v kinách svetlo sveta 12.1.2017. Vtipné dielo je plné šarmu, dôvtipu a akejsi “nepríjemnej” pravdivosti o vzťahoch 21. storočia. Film, od ktorého sa očakáva návštevnosť približne pol milióna divákov z Poľska, Slovenska a Česka, sa pripravoval približne štyri roky.

Herci sú z projektu výnimočne nadšení, i keď hrozilo, že film nedokončia kvôli nedostatku financií. Scenár k filmu napísala sama autorka knihy spolu s režisérkou Martou Ferancovou. Doteraz sa predalo neskutočných 160 000 výtlačkov. Evita vždy snívala o tom, že jej písmenká sa jedného dňa dostanú na plátno a podarilo sa. :)

Ukážka z filmu VŠETKO alebo NIČ

Titulnú skladbu k filmu VŠETKO ALEBO NIČ si môžete vypočuť TU

Zdroj: Youtube.com | Foto: Youtube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.