Seriál Priatelia nám okrem mimoriadne vtipných situácií zo života šiestich nerozlučných kamarátov priniesol aj skvelých hercov, ktorých si už navždy budeme spájať s ich sitcomovými postavami. Najväčšiu slávu si však z partie umelcov už roky drží Jennifer Aniston a práve obľúbená Rachel sa pred malou chvíľou pochválila prelomovou novinkou.

Jennifer Aniston, ktorá vo februári oslávila 50. narodeniny, i keď svojím vzhľadom polstoročnú pani rozhodne nepripomína, je na hereckom výslní od roku 1994, ako sa na obrazovkách začal vysielať komediálny sitcom Priatelia. Talentovaná Američanka dokonca za rolu Rachel získala aj ceny Emmy a Zlatý glóbus.

Jennifer Aniston

Počas svojej kariéry toho Jennifer stihla naozaj mnoho – od dlhého zoznamu úspešných filmov a spackaných vzťahov až po získanie oficiálneho titulu Najkrajšej ženy sveta, ktorým ju pasoval magazín People. Niečo však skalným fanúšikom v živote príťažlivej herečky predsa len chýbalo – Instagram!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kým v dnešnej dobe sú sociálne siete u väčšiny umelcov alfou a omegou, Aniston im doposiaľ dôraz nepripisovala. Avšak možno ju tomuto trendu priučili práve jej hereckí kamaráti, ktorí dostali tú česť, aby zdobili plavovláskin prvý príspevok. Jennifer tak užívateľom Instagramu spôsobila radosť nielen svojím príchodom, ale aj úžasnou vysmiatou momentkou zo stretnutia legendárnej seriálovej šestice. Tak čo, dáte Rachel follow? :)

Zdroj/Foto: Twitter, Instagram/jenniferaniston