Nad finále speváckej šou SuperStar viselo kvôli pandémii mnoho otáznikov. A hoci presný spôsob vypadávania súťažiacich zatiaľ známy nie je, aktuálne už vieme povedať, že nás čakajú dve kolá živých prenosov, pričom od včerajšieho večera poznáme aj najlepšiu desiatku tohto ročníka. Kto sa do nej prebojoval?

17. februára sa po dvoch rokoch vrátila na obrazovky obľúbená televízna šou, ktorá každý nedeľný večer pritiahla k obrazovkám tisícky Slovákov a Čechov. Presne o tri mesiace neskôr, a teda včera, sme sa zoznámili s najlepšou desiatkou spevákov, pričom už o dva týždne zistíme, kto z nich sa stane novou SuperStar.

Prvý verdikt o postupe si vypočul talentovaný a mimoriadne sympatický Martin Schreiner, ktorý očaril porotu natoľko, že ho do finále poslala hneď po tom, ako dospieval. O rovnako skvelé vystúpenie sa však postarali aj exotická Esther Lubadika či zrejme najväčšie prekvapenie posledného SuperVýberu Barbora Piešová. Obe dievčatá sa tak taktiež mohli tešiť zo vstupenky do TOP 10.

Okrem nich ale budúcu nedeľu uvidíme v live prenosoch aj Lucie Bikárovú, Dianu Kovaľovú, Júliu Kramárovú, Dominiku Lukešovú, Timoteja Májskeho, Giovanni Ricciho a Michala Šafratu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Diana Kovaľová

Giovanni Ricci

Martin Schreiner

Michal Šafrata

Lucie Bikárová

Barbora Piešová

Dominika Lukešová

Júlia Kramárová

Esther Lubadika

Timotej Májsky

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook/SuperStar