Dominika Cibulková je meno, ktoré je veľkým pojmom nielen na domácej pôde, ale aj v zahraničí, kde má naša slovenská tenistka obrovské množstvo fanúšikov. A práve svojich priaznivcov Domča pred pár hodinami potešila úžasnou správou!

Zostupy i pády, radosť i smútok. Okamihy, ktoré nie sú cudzie ani jednej z najznámejších Sloveniek. Od tých najmenších krôčikov až po veľké životné udalosti, sprevádzané neopísateľnými pocitmi šťastia, ale aj bolesťou, odriekaním či osočovaním, dávala Dominika Cibulková postupne na papier, až z toho konečne vznikla kniha!

,,Musím sa vám priznať, že neviem vydržať, aby som sa s vami konečne podelila o informáciu o mojej knihe. Do vydania nám zostáva síce ešte pár týždňov, práve sa robia posledné úpravy, ale ja som strašne šťastná a nedočkavá,” pred pár dňami na Instagrame prekvapila 30-ročná blondínka prvotnou informáciou o vlastnej knihe, v ktorej otvorila dvere do svojho najhlbšieho vnútra.

Dominika Cibulkova

Netrvalo dlho a dnes je dielo na svete! ,,A je to TU! If you want to go fast – go alone! But if you want to go far – go together. A ja som išla ďaleko, možno až najďalej – vo svojej úprimnosti. Kniha o mne bude len jedna a môj tím tvoria tí najlepší vo svojom fachu,” podelila sa o obrovskú novinku Domča, pričom prezradila, že jej vytúžená autobiografia Tenis je môj život už putuje do tlače. Gratulujeme!
Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova, dominikacibulkova_fans