Už je na svete! Herec Roman Poláčik, známy zo seriálu Oteckovia, sa konečne dočkal vytúženého synčeka. O tom, že jeho priateľka Katka je v druhom stave, sa pritom médiá dozvedeli len koncom januára, keď sa to už skryť nedalo. Problém ale je, že pri pôrode, na ktorý sa tak veľmi tešil, nemohol byť herec prítomný. Plány mu prekazili opatrenia proti COVID-19.

Od začiatku boli dohodnutí, že až bude ich spoločný potomok prichádzať na svet, budú sa držať za ruky a dodávať si silu a energiu. To však ešte netušili, že v tom čase bude ľudstvo trápiť neviditeľný nepriateľ a vstup do nemocníc a kliník pre návštevy bude prísne zakázaný. Roman Poláčik sa tak musel zmieriť s tým, že svoje dieťa na nejaký čas uvidí len cez webkameru.

„Bol som doma sám v tichu a myšlienky som smeroval ku Katke, aby všetko prebehlo bez komplikácií a čo možno najrýchlejšie. Aj som sa za to modlil. A napäto som čakal, kedy mi zazvoní telefón,” prezradil Poláčik.

Napriek všetkému má sympatický herec obrovský dôvod na radosť. Jeho synček Filipko je zdravý a krásny chlapec, ktorému nič nechýba: „Áno, som čerstvý otec. Synček aj manželka sú zdraví a je o nich dobre postarané. Žiaľ, z dôvodu opatrení vzhľadom na situáciu, v ktorej sa svet nachádza, som nemohol byť ani pri pôrode a nemôžem ich ani navštíviť. Takže moje prvé stretnutie s novým človiečikom bolo online.”

Poláčik, ktorý si svoju partnerku vzal pri tajnej ceremónii, si tak bude musieť na prvé pohladenie novorodeniatka ešte nejaký čas počkať. Zo súkromnej kliniky v Bratislave prepustia jeho ženu Katku aj s malým Filipkom až o pár dní.

„Už sa na nich veľmi teším. Doma je už všetko pripravené vrátane mňa,“ smeje sa šťastný herec, ktorý sa stihol potomkom pochváliť aj na sociálnej sieti so slovami: „Volám sa Filipko Poláčik, pokojne mi tykajte. Mojich rodičov asi poznáte. Nuž čo, tých si človek nevyberá. Teším sa, keď mi nad kočíkom budete robiť opičky. Info pre digi svet: 4.150 g, 51 cm.”

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Roman Poláčik, Instagram/romanpolacikroman