Už prvá séria šou Svadba na prvý pohľad bola zo strany TV Markíza trefou do čierneho. Diváci sa tak nevedeli dočkať tej druhej, ktorá žne aktuálne mimoriadny úspech. O chvíľu ju však čaká finále, čo zrejme mnohých vôbec neteší. Lenže pozor, modrožltá televízia oznámila pre fanúšikov dobrú správu!

Diana a Michal, Veronika a Adam, Tereza a Milan, Vierka a ďalší Michal. To je štvorica manželov, ktorí sa v druhej sérii prvýkrát videli až na svojom obrade. Niektorým to klape viac, iným menej, avšak to, či sa vo svojom vzťahu rozhodli dvojice pokračovať aj mimo kamier, sa na obrazovkách dozvieme až 30. apríla.

Skalní fanúšikovia Svadby na prvý pohľad, ktorých si šou totálne získala, nemusia smútiť. O týždeň nato má totiž Markíza v pláne postupne predstavovať ďalšie páry. Nakoľko kontroverzná zoznamka vykazuje veľký úspech, namiesto filmov, ktoré mali divákom pôvodne spestrovať piatkové večery, bude podľa informácií Mediaboom teelvízia vysielať českú verziu svadobnej šou z produkcie TV Nova.

Po ukončení príbehov štyroch slovenských párov tak prídu na rad tri české, ktoré budú rozdelné do ôsmich častí, pričom poslednú si budete môcť pozrieť 25. júna.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Mediaboom.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial