Na prelome milénia spôsobili dve ruské tínedžerky doslova šialenstvo. Chytľavé skladby v rodnom jazyku a imidž kontroverzných školáčok, ktoré sa prezentovali ako lesbičky, zaujali milióny ľudí vrátane Slovákov. Teraz prichádza pre fanúšikov t.A.T.u dobrá správa – baby chystajú návrat!

V roku 2001 sa na hudobnej scéne ako blesk z jasného neba objavila ruská skladba s poriadne výrazným refrénom Nas ne dogonyat od neznámych tínedžeriek vystupujúcich pod názvom t.A.T.u. Lena Katina (37) a Julia Volkova (36) sa však dali dokopy už v roku 1999, odkedy ako lesbické duo pomaličky expandovali za hranice ich rodnej krajiny.

Ďalší singel Ja sošla s uma, v ktorého videoklipe si spievajúce rebelky vymieňajú vášnivé bozky a dotyky, bol ešte škandalóznejší a v radoch ľudí vzbudil, samozrejme, búrlivé rekacie. Všetky tieto aspekty ale odvážnym dievčatám zabezpečili úspech po celom svete. Neskôr však vyšlo najavo, že lesbický vzťah bol iba marketingovým ťahom, pričom ani ten kamarátsky zrejme nedopadol najlepšie.

Posledné roky bolo o Tatuškách ticho. Obe sú dnes maminami a doposiaľ sa venovali každá svojim vlastným aktivitám – Julia dokonca prešla nemalou premenou. Fanúšikov tak určite šokovali príspevky oboch krások, ktoré na sociálnych sieťach oznámili, že sa na jar 2022 vrátia na pódium s novou šou. Ľudí sa tiež opýtali, koho, či už spevákov alebo DJ-ov, by chceli vidieť s nimi vystupovať. Či dámy zamieria aj na Slovensko, zatiaľ nevedno.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Julia Volkova

Lena Katina

Zdroj/Foto: Instagram/official_juliavolkova, lenakatina, Facebook/t.A.T.u.