Kde sú tie časy, keď našim obrazovkám hviezdili tváre reality šou Mama, ožeň ma? Toľko jedinečných hlášok pokope, o ktoré sa nepochybne okrem samotných aktérov postaral aj komentátor Michal Hudák, by sme za tie roky nenašli asi v žiadnom programe. Dobrou správou je, že jojkárske hviezdy sa v tieto dni vracajú do našich obývačiek!

Covid-19 vo vysokej miere ovplyvnil programové štruktúry všetkých slovenských televízií. Diváci sa tak museli zmieriť s úplnou stopkou viacerých projektov, ktoré nahradili reprízy obľúbených programov. Ich niekoľkonásobné vysielanie však už ide niektorým ľuďom poriadne na nervy. Ak ale patríte k fanúšikom reality šou Mama, ožeň ma, konečne prichádza potešujúce televízne repete!

Počas doby, kedy TV JOJ prinášala na obrazovky premiérové časti Mama, ožeň ma, čo bolo v rokoch 2011 – 2013, sa stali z na prvý pohľad nenápadných ľudí hviezdy, ktorých hlášky doslova zľudoveli. Ľubkin múčny tanec či Alenkine kričanie z balkóna na Romana a detičky krásne dodnes kolujú internetom, a tak je jasné, že reprízy tejto “komédie” potešia v aktuálnych krušných chvíľach nejedného Slováka. Sledovať ich budete môcť každý pracovný deň o 16:00 na JOJke, a to už oddnes 6. apríla!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Joj.sk | Foto: YouTube